Bölgelerimiz:

 • ALANYA
 • MAHMUTLAR
 • KONAKLI
 • AVSALLAR
 • OKURCALAR

En iyilerle çalışın

 • Temizlik.
 • Ekonomik.
 • Hijyen.

2014 yılından beri hizmet veriyoruz. Her zaman ilk hedefimiz müşteri memnuniyetidir. En iyi reklam politikamız ise komşulara önerilmektedir. Biz yesilkoltukyikama.com olarak şimdiye kadar İnternet reklamı haricinden hiç bir reklam vermedik. Buna rağmen siz değerli müşterilerimizin tavsiyeleri ile her geçen sene mutlu müşteri sayımızı arttırdık. Bizim en büyük gücümüz sizlersiniz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaya devam ediyoruz.

BİZİM İŞİMİZ SADECE KOLTUK YIKAMAKTIR.

 • Müşterilerimize en iyi olanı verebilmek için hiç bir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Koltuk yıkama servislerimiz haftanın 7 günü 24 saat esasına göre hizmet vermektedir. Gündüz faal olan işletmelere geceleri extra bir ücret yansıtmadan geceleride hizmet vermekteyiz.

  Evlerde bulunan her türlü koltuk, yatak, sandalye ve halıları titizlikle temizliyoruz. İşyerlerindeki ofis sandalyeleri, koltuklar, duvardan duvara halılar vb. gibi tüm materyallerin temizliğini yapıyoruz.

  En uygun fiyatlarımızla en kaliteli hizmeti bizden alıcağınıza şüpheniz olmasın. En büyük hedeflerimizden biride budur. Biz müşterilerimize fiyat sunarken pazarlık payı ile sunmayız. En uygun fiyatı tek seferde veririz. Verdiğimiz hizmetlerden memnun kalmadığınız taktirde hiç bir şekilde ücret talebinde bulunmayız. Tüm hizmetlerimizi Yeşil koltuk yıkama garantisi altında yaparız.

  yesilkoltukyikama.com sitemiz 2014 yılında kurulmuştur. Müşterilerimize daha yakın olabilmek adına çalışmalarımız devam edicektir.

Yönetim dediğimiz şeyin büyük bir kısmı, insanlara işlerini yapmakta zorluk çıkarmayandır 

- ŞİRKET MÜDÜRÜ

Alanya Haber

Yeşil koltuk yıkama.

CV FORM

Yeşil koltuk yıkama ile çalışmak isterseniz. Özgeçmişinizi ik@yesilkoltukyikama.com mail adresimize gönderebilirsiniz.

Kurumsal Logo

 

 

Yeşil Temizlik Hizmetleri olarak sektörde verilen hizmet kalitesini daima bir adım önde tutmayı başarıp müşteri odaklı hizmet prensibimiz temizlikteki kalitemizi daha da artırmaktadır.  Temizliğin bir ihtiyaç olduğu insan yaşamında bu işe ayırdıkları zamanı daha verimli olabilecekleri alanlarda harcamaları için hayatlarına pozitif değerler katıyoruz.

Fatura Başlığımız : 

İletişim Bilgilerimiz. : 

V.D - V.NO : 

 

STATS

150+

FINISHED PROJECTS

2500+

CODE LINES THIS MONTH
 

1400+

WORKING HOURS THIS YEAR

120+

TESTIMONIALS RECEIVED

TOP